Zapoznaj się z naszymi nowościami

Zwroty i reklamacje

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie HiWheel bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki.
Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony oraz jest zapakowany w oryginalne opakowanie.
Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym dowodem zakupu. Zwrot towaru powinien być wykonany w opakowaniu firmowym, a towar zwracany musi być zapakowany z należytą starannością.
Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru.
Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu.
Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.
Ewentualny zwrot towaru powinien być wykonany w opakowaniu firmowym, a towar zwracany musi być zapakowany z należytą starannością.

Cechy naszych produktów
Ogromny zasięg
Szybki procesor
Wbudowana bateria
Ekologiczne przemieszczanie

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK